Özyıldırım Nakliyat
45
Zincirlikuyu Cad. Bostan Çıkmazı No: 1/ AKasımpaşa,34100
+90(532) 310 93 58Beyoğlunda evden eve nakliye, şehiriçi nakliyeci, şehirlerarası yük ve eşya taşıma, işini deneyimli ekibimiz, eşyalarınızı kırıp dökmeden götürmesini sağlayan donanımlı ve lüks araçlarımızla hizmet vermeye devam eden özyıldırımlar nakliyat 2000 yılında kurulmuştur. Kasımpaşa'da nakliye, sütlüce'de nakliyeci dendiğinde akla ilk gelen yer olan firmamız tarla başındaki birçok evin nakliyesini yapmakla birlikte çatma mescit piripaşa mahallelerinde evden eve nakliye işini yapmakta keçecipiri mahallesi bademlik ve sütlüce de nakliye ve nakliyat hizmeti vermektedir. Hasköyde nakliyeci, halide edip adıvar gibi bir çok noktada evden eve nakliyat ofis büro malzemeleri gibi iş yeri taşımaları ni yapmaktayız. Biz sizlere bir telefon kadar yakınız 2000 yılından bu yana 15 yıllık deneyimimizle evden eve ve işyerinden işyerine titizlik ve düzeni ilke edinerek montaj dahil istanbul başta olmak üzere bütün türkiye'ye nakliyat yapmaktayız.
9030Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış08:00 - 23:00
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Beyoğlunda evden eve nakliye, şehiriçi nakliyeci, şehirlerarası yük ve eşya taşıma, işini deneyimli ekibimiz, eşyalarınızı kırıp dökmeden götürmesini sağlayan donanımlı ve lüks araçlarımızla hizmet vermeye devam eden özyıldırımlar nakliyat 2000 yılında kurulmuştur. Kasımpaşa'da nakliye, sütlüce'de nakliyeci dendiğinde akla ilk gelen yer olan firmamız tarla başındaki birçok evin nakliyesini yapmakla birlikte çatma mescit piripaşa mahallelerinde evden eve nakliye işini yapmakta keçecipiri mahallesi bademlik ve sütlüce de nakliye ve nakliyat hizmeti vermektedir. Hasköyde nakliyeci, halide edip adıvar gibi bir çok noktada evden eve nakliyat ofis büro malzemeleri gibi iş yeri taşımaları ni yapmaktayız. Biz sizlere bir telefon kadar yakınız
2000 yılından bu yana 15 yıllık deneyimimizle evden eve ve işyerinden işyerine titizlik ve düzeni ilke edinerek montaj dahil istanbul başta olmak üzere bütün türkiye'ye nakliyat yapmaktayız.
Firmanızı Ekleyin

Beyogluport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 52 firma yer almaktadır.